Konferans Haberleri

July 17 2012, 15:33 Source: APK-Inform Views: 1636

Dünyanın lider bitkisel yağ ihracat birlikleri "Oilseeds&Oils 2012" konferansını desteklemektedir

APK-Inform ajansı, 1-3 Ekim 2012 tarihler arasında, Hilton Istanbul Hotel 5*'de gerçekleşecek olan "Oilseeds & Oils -2012 " organizasyon hazırlıklarına devam etmektedir.

«Oilseeds & Oils-2012» Konferansının ana özelliği; katılımcılarının coğrafya sınırlarının genişletilmesidir. Bu fikri hayata geçirebilmek için APK-Inform ajansı bitkisel yağ sektörünün lider dernek ve kuruluşlarından destek almaktadır. Beş ayrı ülkenin önde gelen sektör temsilcilerinden destek aldığımızı memnuniyetle bildirmek isteriz: Ukrayna: Ukroliyaprom, Rusya: Rusya Bitkisel Yağ Üreticileri Birliği — Soyuz Proizvoditeley Rastitelnıh Masel Rossii, Rusya Yağ ve Yağ Ürünleri Birliği — Maslojirovoy Soyuz Rossii, Türkiye: Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği — BYSD, Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği— MUMSAD, Deniz Ticaret Odası, HUM Makine, Hindistan: Solvent Extractors' Association of India – Hindistan Zeytin ve Yağlı Tohumlar İşleyiciler Birliği, Iran: Iran Zeytin ve Yağlı Tohumlar İşleyiciler Birliği - Farda Co. Uluslararası Ayçiçeği Birliği – ISA, INTL/FCStone Danışmanlık Şirketi.

Konferansın ana sponsoru Türkiye firması Aves Ic ve Dis Ticaret A.S. olacaktır. Mersin’de faaliyet gösteren firma; bitkisel yağ ticareti yapmakta olup şuan inşaatı devam eden ve bu yılın sonuna doğru bitirilmesi planlanan yağlı tohum kırma ve rafine fabrikası kurmaktadır.

Ayrıca, kahve molası sponsorluğu Avrupa ve Hindistan bölgesine yağ sevkiyatı, lojistik ve taşımacılık hizmetleri veren Türk firması Green & Black Marine Logistics olacaktır.

BUNGE SNG Ltd. Şti., Kazanskiy MEZ Ltd. Şti., OREXIM UKRAYNA Ltd. Şti., INTEREKSPORT TRADE Ltd. Şti., Pologovskiy Masloekstraktsionniy Zavod A.Ş. gibi Karadeniz piyasasının önde gelen firmaları konferansa katılacaklardır. «Oilseeds & Oils-2012» Konferansının önemli yeniliklerinden biri de Ukrayna’daki soya üreticilerinin yeni piyasalara açılma istekleridir. Konferans katılımcılarından biri olan TD Protein Production Ltd. Şirketi bu firmalardan biridir.

Konferansın çerçevesinde hem modern zeytin ve bitkisel yağlar, işleme ürünleri piyasasının en güncel sorunlar konuşulabilir, hem de mevcut olan iş bağlantılar güçlendirilip yeni partnerler bulunabilir. Temelli faktörler piyasayı etkilerken konferansın size ilerideki gelişim stratejisini hazırlamaya, zeytin ve bitkisel yağ ticaret sınırlarını genişletmeye yardımcı olması için gereğini yaparız.

Konferans şartlarına göre 21 Temmuz 2012’den sonra katılım ücretinin %15 artacağını belirtmek isteriz.

«Oilseeds & Oils-2012» Konferansına katılım formunu henüz doldurmadıysanız aşağıdaki linke geçiniz.

Konferansa katılım, sponsorluk ve raporu sunma şartlarına ait detaylı bilgileri APK İnform Analitik Haber Ajansının pazarlama servisi vermektedir.

+380 562 320795, +380 56 7265272 (Ext. 160) – Christina Serebryakova

e-mail: global@apk-inform.com, globoil@apk-inform.comComments

You should be authorized to post comment

Topic articles