Розділи

Зерновий ринок на межі сезонів

Джерело

АПК-Інформ

97227

 

Очікування нового зернового сезону – це завжди підведення підсумків минає, аналіз викликів, з якими довелося зіткнутися ринку, і звичайно ж прогнози врожаю. І, незважаючи на те, що прогноз – справа невдячна, а ранні прогнози врожаю тим більше, експерти не втомлюються ділитися своїм баченням розвитку ринку, роблять факторний аналіз і звичайно ж озвучують конкретні цифри. Здавалося б, всі повинні бути навчені ситуацією роком раніше, коли оптимістичні прогнози врожаю зробили свою не дуже добру справу при формуванні форвардних цін, проте інформаційний хаос, на жаль, зростає.

АПК-Інформ наполегливо дотримується своєї політики щодо надання виважених оцінок і прогнозів, а також оперативних коригувань під впливом факторів різного характеру – будь-то погодно-кліматичний, економічний чи інший. Ну і звичайно ж розглядаємо всебічно і «копаємо» глибше. 

Представляємо в червневому випуску «АПК-Информ ИТОГИ: зерновий ринок на межі сезонів» добірку матеріалів, де проаналізовані глобальні фактори, які впливатимуть на розвиток ринку не тільки в новому 2021/22 МР, але і в короткостроковій і як мінімум в середньостроковій перспективі.

Звичайно ж ми не могли не озвучити прогнози врожаю-2021, зроблені аналітиками АПК-Інформ, і оцінки аграріїв щодо весняної посівної кампанії.

 

Читайте в рубриці:

Посилення конкуренції на світовому ринку в умовах пандемії COVID-19 і економічного спаду - Деніз Дрешлер*

Україна до COVID-19, під час і після: ключові зміни в економіці та перспективи – Димитар Богов*

Сюрпризи та несподіванки карантинних сезонів на ринку зерна в Причорноморському регіоні*

Глобальний ринок бобових культур: курс на відновлення - Agropa Trading

Україна на світовому продовольчому ринку: зростаючі амбіції потрібно не тільки реалізувати, а і підкріплювати – Олександр Жемойда

Від посухи до потопів: як реагують аграрії на крайнощі природи

Складний 2020/21 МР призведе до чергової трансформації галузі - «Борошномелі України»

 

Інфографіка

Урожай-2021: Україна

Урожай-2021: Росія

 

Всіх з новим 2021/22 МР!

 

* За підсумками «Grain&Maritime Days in Odessa 2021»

Реклама