"FTradeClub Apples - 2023", м. Підгородне
ДАТА
18 серп. 2023 р.

Найяскравіший сегмент українського плодоовочевого ринку знову обирає місцем зустрічі Дніпро – центр України та осередок сучасного яблучного експорту! 18 серпня компанія «Сади Дніпра» (UApple) прийме учасників чергової зустрічі FTradeClub Apples та дванадцятої щорічної конференції «Яблучний бізнес України-2023».

Незважаючи на війну, закриття портів, атаки на енергетичну інфраструктуру країни, подорожчання всіх МТР та ЗЗР, важку логістику та безліч інших негативних факторів, експорт яблук з України не припиняється та в сезоні-2022/23 досягне одного з найвищих результатів за останнє десятиріччя! Більш того, ключовими напрямками збуту для яблук з України й досі залишаються преміальні ринки Близького Сходу, ЄС, Південно-Східної Азії та Суб-Сахарної Африки!

Проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» пропонує усім дотичним до стрімкого розвитку яблучного сектору країни зібратися на унікальну зустріч лідерів фруктового бізнесу України в рамках наступної програми:

  • більше 20 експертів-практиків яблучного бізнесу з презентаціями під час конференції;

  • спеціальна секція презентацій на тематику hi-tech для вирощування яблук та інших плодових;

  • яблучний рітейл-форум та прямі переговори поміж продавцями та покупцями яблук в Україні;

  • технологічна експозиція дотичних до яблучного бізнесу технологій та сервісів;

  • практична екскурсія по компанії UApple на її виробничі й зберігальні потужності з прицілом на диверсифікацію яблучного бізнесу.

В конференції приймуть участь близько 150 делегатів-представників компаній, що займаються виробництвом, продажом, закупівлею та експортом яблук, інвестиційних фондів, роздрібних мереж, постачальників технологій та устаткування для яблучного бізнесу тощо.

Реєстрація на участь у події розпочалась й для виробників діють спеціальні умови участі!

 

 

Організатор
Контакти

АПК-Інформ: овочі та фрукти

Олександр Хорев
+380676343980
[email protected]

Євген Кузін
+380965836323
[email protected]

Вхід