"Fat&Oil Industry", Україна, м. Львів
ДАТА
23 жовт. 2023 р.
ІА «АПК-Інформ» продовжує підтримувати комунікацію між учасниками ринку в Україні в умовах війни та оголошує про проведення ХХІ міжнародної конференції «Fat&Oil Industry-2023».

Захід проходитиме за підтримки Львівської ОДА 23 жовтня в м. Львів, Premier Hotel Dnister.

Новий конференц-зал Grand Hall Dnister розташований на "-1" поверсі, що робить його найбільшим безпечним простором для організації заходів у Львові. Тут "АПК-Інформ" проведе конференцію без перерви на час повітряної тривоги

Попри суттєві геополітичні зміни та вимушений перегляд основних торгівельних шляхів внаслідок російської агресії Україна залишається одним з ключових постачальників олійно-жирової продукції на зовнішні ринки

За підсумками 11 місяців роботи 2022/23 МР Україна поставила на зовнішні ринки 5,2 млн тонн соняшникової олії (+26% до 2021/22 МР), що вже складає близько 40% від очікуваного світового експорту даної продукції поточному сезоні. Частка українського соняшникового шроту в світовому експорті в сезоні-2022/23 може сягнути 46% (42% в 2021/22 МР).

Протягом останнього сезону український ринок олійних та продуктів переробки зазнав суттєвої трансформації, підлаштовуючись під поточні реалії: відбувалося помітне зміщення в бік експорту олійної сировини, але, разом з тим, робота переробної галузі демонструвала досить високі показники навіть при систематичному блокуванню роботи портів Великої Одеси.

Але, новий сезон – нові виклики і основний акцент в сьогоднішніх умовах – на логістику: розширення альтернативних шляхів експорту, можливі обсяги відвантаження та фактори формування цін.


NEW SEASON – NEW CHALLENGES

Основні теми конференції

  • Альтернативні шляхи експорту: ставка на порти Дунаю.
  • Глобальні зміни в географії експорту соняшникової олії: заміщення української олії на ключових ринках.
  • Зміни в структурі виробництва олійних та зернових: вимушений крок чи довготривала тенденція?
  • Баланс попиту та пропозиції олійних: перерозподіл споживання.
  • Зростаючий ринок сої: потенціал виробництва та реалізації.
  • Український ріпак vs нові логістичні можливості.
  • Рекордний експорт олійних: вплив, наслідки для галузі та можливі обмеження.
  • Ринок ВО соняшнику: куди рухається ринок?
  • Нові проекти та інвестиційний клімат.

 

Цільова аудиторія заходу: переробники олійних культур, трейдери, агрохолдинги, галузеві організації, провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти, виробники обладнання, ключові експортери і споживачі олійних і продуктів переробки, представники наукових організацій та ін.

Мова конференції – українська

 

Організатор
Ексклюзивний спонсор
Фінансовий спонсор
Технологічний спонсор
Енергетичний спонсор
Спонсор
Юридичний партнер
За підтримки
Контакти

Ірина Озіп
+380 562 320795, +380 562 321595 (дод. 110)
+380 67 6342605
[email protected]

Вхід