"Asia Grains&Oils Conference in Qazaqstan 2021". м. Нур-Султан, Казахстан
ДАТА
17 лист. 2021 р.
Новий інформаційний майданчик для вашого бізнесу

17-18 листопада 2021 р. команда ІА «АПК-Інформ» у партнерстві з Expo Time повертається до м. Нур-Султан із новим масштабним проєктом Asia Grains&Oils Conference in Qazaqstan.

Після року карантинних обмежень, року викликів і колосальних змін в агросекторі ми запрошуємо трейдерів, переробників, імпортерів, фермерів, логістів, технологів, представників фінансуючих організацій та інших сегментів ринку з метою обговорення топових завдань і перспектив, обміну досвідом, розширення бізнес-зв'язків і контактів.

Місцем проведення стане готель Rixos President Astana.

В рамках конференції лідери галузі з Казахстану та світу поділяться досвідом і дадуть відповідь на всі запитання учасників.

Asia Grains&Oils Conference in Qazaqstan 2021 – це:
 • Світові тренди зернового та олійного ринку в 2021/22 МР: вплив погодних, економічних і геополітичних факторів на розвиток ринкової ситуації
 • Тенденції олійного ринку Казахстану: підсумки 2020/21 МР і драйвери нового сезону
 • Олійно-жирова промисловість Казахстану: перспективи розвитку в нових реаліях. Сировинне забезпечення. Чи очікувати на зростання виробництва рослинних олій та їхнього експорту?
 • Позиції казахстанського льону на глобальному та внутрішньому ринку в 2021/22 МР. Чи залишиться льон фаворитом серед олійних культур у Казахстані?
 • Попит ключових покупців казахстанського зерна та олійної продукції нового сезону. Як розподілятимуться торговельні потоки в умовах обмеження експорту та напруженого балансу?
 • Узбекистан як ключовий торговий партнер Казахстану: як розвиватиметься торгівля зерном і борошном у регіоні Центральної Азії в сезоні-2021/22. Які формуються тренди в довгостроковій перспективі
 • Традиційні та перспективні експортні напрямки казахстанської пшениці дурум у 2021/22 МР
 • Місце РК на китайському ринку: чи збереже КНР попит і купівельну активність?
 • Росія та Казахстан – партнери або конкуренти на зерновому ринку? На що очікувати учасникам ринку поточного сезону
 • Логістичні ланцюжки експорту зернових і олійних у регіоні Центральної Азії. Чи вдасться уникнути «китайського транспортного колапсу» нового сезону?
 • Технологічний прогрес як двигун розвитку зернового та олійного ринку

Географія: Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизстан, Росія, Китай, Україна, інші країни Євразійського економічного союзу та СНД, країни Азії, Європи.

Цільова аудиторія: сільгоспвиробники, агрохолдинги, переробні підприємства, експортери та імпортери зернових і олійних культур, а також продуктів їхньої переробки, постачальники обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, МТР (насіння, ЗЗР, техніка, добрива), логістичні компанії, аналітичні агентства, банки.

Мови конференції: російська, англійська. Надається синхронний переклад.

Захід проводитиметься з дотриманням усіх необхідних санітарних норм.

Asia Grains&Oils Conference in Qazaqstan 2021 збирає лідерів агросектору!

Враховуючи реалії сьогоднішнього дня, учасникам надається можливість обрати формат участі в Asia Grains&Oils Conference in Qazaqstan 2021 – OFFLINE або ONLINE.

Організатор
Генеральний партнер
Генеральний спонсор
Золотий спонсор
Ексклюзивний спонсор
Спонсор
Технологічний спонсор
Медіа підтримка
Контакти


ІА «АПК-Інформ»

+380 562 320795, +380 562 321595

Поліна Калайда (дод. 160)
[email protected]


INTER STANDART CONSULT

+7 702 853 8016
+998 90 903 9080

Алішер Махмудов
[email protected]


ТОО «EXPO TIME»

Сагимбаев Адилхан
+7 701 588 5497
[email protected]

Вхід