Онлайн- семінар на тему: "Підвищення хлібопекарських і поживних властивостей борошна"
ДАТА
17 черв. 2020 р.

Обробка борошна мікронутрієнтами або поліпшувачами – відносно нове віяння для українських борошномелів. Саме поняття «обробка» містить у собі два основні напрямки – збагачення і поліпшення.

Збагачення борошна – це практика навмисного збільшення вмісту основних мікронутрієнтів, тобто вітамінів і мінералів (включаючи мікроелементи) з метою підвищення харчової цінності раціону і зміцнення здоров'я населення з мінімальним ризиком несприятливих проявів. У країнах Азії та Африки дана технологія застосовується повсюдно і є обов'язковою процедурою, спрямованою на поліпшення здоров'я і підвищення добробуту населення. У той же час, українські борошномели вітамінізують борошно, призначене тільки для експорту на ринки Південно-Східної Азії. Хоча постачати таке борошно на внутрішній ринок країни теж необхідно.

Крім цього, технології поліпшення борошна допомагають розширити його цільове застосування в хлібопекарській, кондитерській та макаронній галузі, а також виробляти борошно під специфічні вимоги замовника. Використання поліпшувачів дозволяє підвищити якість борошна і як наслідок – хлібобулочних виробів.

Про те, якими мікронутрієнтами можна і потрібно збагачувати борошно, як підвищити якість борошна, тіста, хлібобулочних виробів, які існують поліпшувачі, особливості їх застосування, фахівці компанії Mühlenchemie GmbH розкажуть в межах онлайн-семінару на тему: «Підвищення хлібопекарських і поживних властивостей борошна».

Захід відбудеться 17 червня о 12:00 на платформі ZOOM.

РЕЄСТРАЦІЯ

Організатор
Партнер
Партнер
Контакти

Святослав Ткаченко

+380633577359

+380562320795

[email protected]

Вхід