"Grain and Maritime days in Odessa-2019", м. Одеса
ДАТА
30 трав. 2019 р.
 

30 травня – 1 червня 2019 року морська столиця України стане центром зернової торгівлі та морської індустрії!

 

Grain & Maritime Days in Odessa – найбільший міжнародний захід із 18-річною історією, який об'єднує інтереси представників усіх галузей зернової та морської індустрії для ділового та неформального нетворкінгу!

 

Щорічно в травні захід збирає 500+ учасників із 40 країн світу – ключових менеджерів компаній зернового та морського бізнесу.

  

 

 

Чому Grain & Maritime Days in Odessa?

 

 • Ефективність, перевірена часом! Із 2002 року зерновий ринок України розвивався разом із зерновою конференцією АПК-Інформ, яку агентство організовувало щорічно в травні – практично на стику двох зернових сезонів.
 •  Дати проведення є найбільш сприятливими для підбиття підсумків зернового сезону та прогнозування на майбутній
 •  Кожна конференція – це 30+ спікерів із провідних світових аналітичних агентств, експертів зернового та морського бізнесу, міжнародних торгових та інвестиційних компаній
 •  Потужний інформаційний майданчик, за підсумками якого кожен делегат отримує міні-дослідження щодо зернового ринку та морської індустрії у вигляді презентацій
 •  Комфортне місце проведення, що сприяє інтерактивному обговоренню актуальних і злободенних питань розвитку світового й українського ринку зерна, логістики та морських перевезень
 •  Неформальне спілкування та позитивні емоції, отримані як у рамках заходу, так і від приємного проведення часу в морській столиці України – Одесі

 

Grain&Maritime Days – 3D EVENT

 

Захід I

30-31 травня – міжнародна конференція Grain & Maritime Days

 

Ділова частина & networking

  

Основні тези конференції

 • В Україні у 2018 р. зафіксовано черговий рекорд виробництва зернових та олійних культур, який склав понад 90 млн. тонн. У результаті сформувався рекордний експортний потенціал в обсязі понад 50 млн. тонн. Реалізація цього потенціалу ставить перед учасниками ринку глобальні виклики, пов'язані з посиленням глобальної конкуренції та необхідністю пошуку нових ринків збуту.
 • Основним глобальним фактором поточного та майбутнього сезонів є торговельне протистояння між найбільшими економіками світу – США, Китаєм та ЄС, яке має істотний вплив і на країни з економікою, що розвивається, змінюючи глобальну структуру врожаїв і платоспроможність країн-імпортерів. При цьому США відновлюють свої позиції ключового експортера зерна, пропонуючи конкурентні ціни на традиційних для України ринках.
 • Крім того, внутрішні економічні та геополітичні трансформації основних гравців на глобальному зерновому ринку істотно підвищують рівень ризиків для інвестування в агросектор, створюючи потенційну загрозу стабільності основних світових валют.
 •  Досить гострими залишаються логістичні проблеми, як локального, так і глобального характеру. Для України проблема перевезень зернових вантажів залізницею, що стала хронічною, ускладнюється ризиком істотного скорочення вантажопотоків через порти Азовського моря. При цьому періодична ескалація конфлікту в Азово-Чорноморському басейні збільшує ризики для судновласників, що надає підтримку ставкам фрахту.
 •  Для того щоб успішно впоратися з цими й іншими викликами, учасникам агроринку України вкрай необхідне обопільне розуміння проблем і завдань, а також узгодженість дій бізнесу та влади. Проведені урядом країни реформи щодо дерегуляції бізнесу в цілому сприйняті позитивно, але є далеко недостатніми і вимагають подальшої системної реалізації.

 

Український агробізнес вкотре доводить свою спроможність, забезпечивши рекордні обсяги виробництва в непростих економічних умовах, відкриваючи нові ринки, в тому числі й такі преміальні, як Японія, Сінгапур та інші, а також зміцнюючи позиції на ринку ЄС і розвиваючи перспективний органічний напрямок. Але глобальний ринок, що активно розвивається, вимагає якісно нових підходів до ведення аграрного бізнесу, а генерація прогресивних ідей можлива лише в ході професійних масштабних дискусій, до яких належить і Grain & Maritime Days in Odessa.

 

Ключові теми

 • Макроекономіка та геополітика: реалії 2019 року
 • Світовий ринок зерна: виклики сезону-2018/19, очікування на 2019/20 МР
 • Морські перевезення вантажів: глобальні перспективи, сучасні виклики, інвестиції
 • Логістика як фактор впливу на експортні потоки зерна
 • Український ринок зерна: за 20 млн. до 100

В рамках конференції вперше ТОП-FACE зернового ринку та логістики. Нагородження компаній, що перемогли в таких номінаціях:

 • Термінал року
 • Трейдер року
 • III. Shipper року
 • Експедитор року

 

Переможці в номінаціях визначатимуться за результатами незалежного голосування учасників ринку. Умови голосування та правила визначення номінантів буде розміщено на сторінці конференції. Слідкуйте за інформацією на http://grainandmaritime.com/ru/ і Grain & Maritime Days in Odessa у FB.

 

30 травня – Big Grain & Maritime Dinner

Ресторан «Марістелла Морська Резиденція» (вул. Бернардацці, 2А)

 

 

Захід II

Odessa Shipping Dinner

 


Shipping Dinner - традиційний захід, який проводиться в багатьох містах світу: Берген (Норвегія), Рига (Латвія), Гамбург (Німеччина), Роттердам (Нідерланди), Лондон (Великобританія), Генуя (Італія), Глазго (Великобританія) Шотландія), Афіни (Греція ), Стамбул, Турція). Odessa Shipping Dinner - єдине найбільше шіппінговое захід в Україні. Близько 500 гостей прибувають до Одеси для нових знайомств. Географія учасників вже вийшла за межі Чорноморського регіону і налічує понад 30 країн.
Детальніше 

 

Захід III

Футбольный турнір Odessa Shipping Cup

 

 Odessa Shipping Cup – традиційний аматорський футбольний турнір, який проводиться серед транспортних і морських професіоналів. На поле - тільки любителі, на трибунах - понад 200 уболівальників, в повітрі - запах перемоги. Хай живе чесна гра!

Детальніше

 

Детальну інформацію про умови участі, спонсорство та виступ із доповіддю ви можете отримати в оргкомітеті конференції:

ІА «АПК-Информ»

Interlegal

+380 562 320795+380 562 321595

Катерина Панасенко (дод. 113)

[email protected]

Олена Чередніченко (дод. 200)

[email protected]

+380 48 7037510

Алла Агбаш

[email protected] 

Організатори
Ексклюзивний спонсор
Технологічний спонсор
Спонсори
Спонсор IT сесії
Партнери
За підтримки
Медіа підтримка
Контакти

ІА «АПК-Інформ»

+380 562 320795+380 562 321595

Катерина Панасенко (дод. 113)

[email protected]

Олена Чередниченко (дод. 200)

[email protected]

Interlegal

+380 48 7037510

Алла Агбаш

[email protected]

Вхід