Онлайн конференція "Kazakhstan Grain Conference 2020: ONLINE EDITION"
ДАТА
26 лист. 2020 р.

2020-й – рік викликів і колосальних змін, рік нових реалій розвитку аграрного бізнесу в цілому, і зернового сегмента зокрема. Казахстан як один з ключових гравців глобального ринку також зіткнувся з новими викликами. Пандемія коронавірусу, світова економічна криза, геополітичні події, реакція держави на події і регулювання торгівлі, кон'юнктура ринку і не тільки стали певним випробуванням для учасників всього ланцюжка зернової торгівлі.

Які можливі сценарії розвитку зернового ринку Казахстану в 2020/21 МР – сезоні високої пропозиції і високих цін, які наслідки для торгівлі і логістики карантинних обмежень в умовах пандемії, до яких дій вдаються і вдаватимуться гравці? Ці та багато інших питань експерти обговорюватимуть в рамках онлайн-конференції «KAZAKHSTAN GRAIN CONFERENCE 2020: ONLINE EDITION», яка відбудеться 26 листопада на платформі ZOOM.

3 години активу в онлайні!

Ми хочемо, щоб кожен з вас почерпнув максимум корисної інформації про зернову галузь, і оголошуємо даний захід Free of charge!

Яскраві спікери, актуальні виступи, а також інсайти про майбутні тенденції тільки на «KAZAKHSTAN GRAIN CONFERENCE 2020: ONLINE EDITION».

Основні теми конференції:

  • Старт 2020/21 МР на казахстанському зерновому ринку: перші результати та виклики
  • Цінові тренди: зростання, незважаючи на високе виробництво. Хто рулить ринком і коли очікувати зміни тактики продажів аграріями?
  • Традиційні та перспективні експортні напрямки казахстанського зерна
  • Росія і Казахстан: партнери або конкуренти на зерновому ринку?
  • Продовольче зерно vs фураж: формування попиту на внутрішньому та експортному ринку
  • Перспективи ринку пшениці дурум в сезоні-2020/21
  • Логістика зернового ринку Казахстану – фактор стримування або розвитку? Повний аналіз ситуації у сфері інфраструктури та логістики-2020/21
  • Які ризики можуть очікувати на учасників казахстанського ринку в другій половині сезону і чи варто побоюватися нових обмежень експортної торгівлі?

Слідкуйте за оновленнями на сторінці заходу, залишайтеся в епіцентрі аграрних подій і дізнайтеся про всі тонкощі роботи зернового ринку Казахстану разом з нами!

І зверніть увагу - УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА !!!

Організатор
Спонсор
Генеральний партнер
Контакти

ІА «АПК-Інформ»

+380 562 320795
+380 562 321595
Поліна Калайда (дод. 160)
[email protected]
Ірина Озіп (дод. 115)
[email protected]

 

Вхід