"International Sunflower Seed and Oil Conference 2019", Індія, м. Мумбаї
ДАТА
19 лип. 2019 р.

Для в'їзду в Індію громадянам України в обов'язковому порядку потрібна в'їзна віза або електронний дозвіл на в'їзд. Громадяни України користуються правом вільного пересування по всій Індії, виключаючи райони, закриті для відвідування іноземцями. Для відвідування таких місць (деякі райони штатів Маніпур, Сіккім, Мізорам, Аруначал-Прадеш, а також Андаманські і Нікобарські острови) необхідно заздалегідь отримати окремий дозвіл в посольстві Індії.

Громадянам України для поїздки в Індію потрібна віза. Отримати індійську візу можна тільки в посольстві Індії в Україні.

Візи в Індію бувають: стандартні (одноразові) і дворазові. Останні використовуються для виїзду з Індії в сусідні країни.

Візи також діляться по типу:

  • Туристичні / ділові візи. Залежно від мети візиту дана віза забезпечує знаходження в країні перебування від 1 року до 5 років.
  • Електронні візи (ETA). Заповнення анкети та оплата візового збору відбувається безпосередньо на сайті Міністерства. Анкета розглядається департаментом, потім видається електронний дозвіл, який буде потрібно пред'явити по прибуттю в одному з 26 пропускних пунктів в Індії. Термін дії такої візи 4 місяці з двома в'їздами. Сумарно перебувати в Індії за такою візою можна максимум 60 днів.

Умови використання електронної візи ETA

  • Іноземці, єдиною метою яких, є відвідування та відпочинок в Індії, оглядові екскурсії, короткий за тривалістю лікування, візит для зустрічі з друзями або родичами, ділові візити, і т.д.
  • Термін дії паспорта не менше 6 місяців на момент прибуття до Індії і мати як мінімум дві чисті сторінки.
  • Громадяни України повинні в'їхати на територію Індії протягом 120 днів з дати підтвердження електронного дозволу (ETA) і знаходиться не більше 60 днів з моменту прибуття на територію країни.
  • Електронний дозвіл (ETA) можна отримати ТІЛЬКИ максимум 2 рази за календарний рік.
  • Громадяни України, які подорожують по іншим документам, таким як, дипломатичний, офіційний, спеціальний або службовий паспорт - не мають права на відкриття електронного дозволу ETA.
  • Турист повинен мати зворотний квиток або квиток для подальшої подорожі, а так само достатня кількість грошей для перебування в Індії.
  • На весь період перебування на території Індії електронний дозвіл має завжди перебувати у туриста.
Організатори
Партнер
Інформаційний партнер
Контакти

+380676342605, +380562 321595 вн.115 Озіп Ірина market@apk-inform.com

+380562 321595 вн.113 Катерина Панасенко, [email protected]

+7 495 7894419 (багатоканальні)

Вхід