"Fat & Oils Conference", м. Алмати
ДАТА
11 трав. 2023 р.
Національна асоціація переробників олійних культур Казахстану оголошує про проведення другої міжнародної масложирової конференції "FOC 2023: Fats and Oils Conference".
ЦЬОГО РОКУ ЗУСТРІЧУЄМОСЯ 11 ТРАВНЯ В М. АЛМАТИ, ВЖЕ ТРАДИЦІЙНО В ГОТЕЛІ INTERCONTINENTAL ALMATY.

Генеральним медіа-партнером заходу виступає ІА "АПК-Інформ".

Можливість зібратися на одному майданчику всім учасникам олійно-жирового ринку – переробникам, сільгосптоваровиробникам, представникам профільних міністерств та науки, а також галузевих асоціацій – дуже цінна. Виклики, з якими стикається масложировий напрямок, вимагають вироблення єдиної стратегії роботи на ринку для успішного розвитку галузі.

Дефіцит сировини на світовому ринку, судячи з прогнозів експертів, триватиме і в новому сезоні, адже у провідних країнах-постачальниках – Україні та Росії – очікується скорочення врожаю соняшника. А Казахстан уже за 5 місяців поставив на зовнішні ринки стільки ж олійного насіння, скільки за весь минулий сезон. І виробництво олії в Республіці в 2 рази перевищило минулорічний рівень. А що прийшло на зміну тарифним квотам експортне мито на насіння соняшника цього року має продемонструвати свою ефективність у забезпеченні продовольчої безпеки та стабілізації олійно-жирового ринку.

Загалом ситуація складна, але дуже цікава! Казахстанські переробники змушені працювати в таких непростих умовах, нарощуючи виробництво та експорт, освоювати нові ринки та водночас виконувати завдання щодо забезпечення продовольчої безпеки країни.

Всі ці та безліч інших питань обговорюватимуться на другій міжнародній олійно-жировій конференції "FOC 2023: Fats and Oils Conference". Можливість взяти участь у заході, на якому зберуться практично всі переробники Казахстану, дізнатися про тенденції ринку та прогнози, зав'язати перспективні знайомства та укласти контракти – дорогого коштує!

Запрошуємо взяти участь у конференції!

Перший захід «FOC 2022: Fat and Oils Conference» відвідали понад 100 представників олійного сектору.

Реєстрація учасників конференції проводиться оргкомітетом:

ОЮЛ «НАПМК»

+7 777 471 21 75

Олександр Яшков

[email protected]


ДОВІДКА.

Національна асоціація переробників олійних культур Казахстану заснована у 2021 р., але вже встигла стати драйвером розвитку олійно-жирової галузі Республіки. Маслозаводи, що входять до складу асоціації, переробляють 90% від загального обсягу олійного насіння в країні. Частка експорту заводів-учасників НАПМК становить понад 90% всього експорту Казахстану.

Асоціація виконує важливу роль у покращенні комунікації між виробниками, вибудовуванні продуктивного діалогу з держструктурами, у просуванні казахстанської олійно-жирової продукції на зовнішніх ринках, а також займається прогнозуванням та аналізом олійно-жирової галузі.

 

Організатор
Генеральний медіа-партнер
Контакти

ОЮЛ «НАПМК»

+7 777 471 21 75

Олександр Яшков

[email protected]

Вхід