Online conference "Sunflower seed and oil: new reality on global market"
ДАТА
7 лип. 2022 р.
New reality on global market of sunflower seed and oil

Будучи лідером з виробництва соняшнику (31% – частка на світовому ринку) і експорту соняшникової олії (50%), Україна була ключовим постачальником продукції у майже 180 країн світу протягом 25 років.

Географія експорту української олії була дуже широкою, але серед ключових імпортерів варто виділити Євросоюз з часткою 32,4%, Індію (32%) і Китай (11%).

В результаті військової агресії Росії в Україні виявилися заблокованими основні шляхи експорту сільськогосподарської продукції – морські порти, що вже має істотний вплив на продовольчу безпеку ряду країн.

Як оцінюють ситуацію покупці олії, а також що збираються зробити основні конкуренти України на світовому ринку, вже 7 липня в рамках онлайн-конференції «New reality on global market of sunflower seed and oil».

Головні теми заходу:
  • Нова реальність на світовому ринку соняшнику та соняшникової олії: що відбувається і чого очікувати (Метт Аммерманн, віце-президент StoneX Group)

  • Південна Америка: чи збільшить Аргентина свою присутність на світовому ринку соняшникової олії (Пабло Адреані, аналітик торгового ринку, засновник El Faro Trading – Lighthouse Trading, директор Pablo Adreani & Associates)

  • ЄС: перспективи співпраці з Україною у нових реаліях (Максенс Девіллерс, аналітик ринку, Agritel, Argus media company)

  • Індія: нова динаміка попиту та пропозиції соняшнику, як нам це вдається (Сандіп Баджоріа, президент компанії Sunvim Group)


Захід буде проведено на платформі ZOOM 7 липня.
Початок - 14:00 (за Київським часом)
Мова конференції - англійська.
Участь – безкоштовна.

Організатор
Контакти

Ірина Озіп
+380 562 320795, +380 562 321595 (дод. 115)
+380 67 6342605
[email protected]

Вхід