Онлайн-форум "Україна-Узбекистан: розвиток олійно-жирової промисловості"
ДАТА
17 вер. 2020 р.

Триваючі економічні перетворення та ринкові реформи уряду Узбекистану сприяють розвитку сільськогосподарського сектору країни. Будучи найбільшим покупцем олійної продукції в Азіатському регіоні, Узбекистан активно розвиває власну олійно-жирову галузь, приділяючи увагу модернізації діючих потужностей і будівництву нових переробних підприємств. З метою стимулювання модернізації виробничих потужностей і підвищення якості місцевої продукції Узбекистан налагоджує співпрацю з міжнародними партнерами.

Україна, будучи лідером на світовому ринку соняшникової олії, а також маючи позитивний досвід становлення і розвитку олійно-жирової галузі, готова поділитися знаннями та дати експертні оцінки колегам з Узбекистану.

Крім того, на сьогоднішній день інноваційні технології українських виробників обладнання для олійно-жирової галузі дозволяють вирішити більшість технологічних завдань для успішної переробки олійних культур.

З метою розвитку та зміцнення двосторонніх торговельно-економічних відносин між двома країнами Посольство України в Узбекистані спільно з ІА «АПК-Інформ» проводять онлайн-форум «Україна-Узбекистан: розвиток олійно-жирової промисловості».

Захід відбудеться 17 вересня на платформі ZOOM.

Час проведення: 10:00-12:00 (Київ), 12:00-14:00 (Ташкент)

У програмі заходу

  • Поточний стан двосторонніх торговельно-економічних відносин України та Узбекистану в аграрному секторі та олійно-жировій промисловості. Цілі та завдання з розвитку взаємовигідного співробітництва двох країн
  • Поточний стан олійно-жирової галузі Узбекистану та перспективи її розвитку на короткострокову і довгострокову перспективу
  • Специфіка роботи на узбекистанському олійно-жировому ринку, потреби в якісній соняшниковій олії
  • Досвід співпраці України та Казахстану в розвитку олійно-жирової промисловості
  • Обмін досвідом або професійний діалог Узбекистан – Україна
Організатор
Спонсор
Контакти

+380 562 320795, +380 562 321595

Олена Чередніченко (дод. 220)

[email protected]

Ірина Озіп (дод. 115)

[email protected]

Вхід