Макаронні вироби ТМ «Зодіак» - новий етап розвитку знайомого бренду

Джерело

АПК-Інформ

3446

Наразі Україна тримає не тільки військовий, але й економічний фронт. Порушені логістичні ланцюжки, труднощі у веденні сільського господарства в умовах війни, зовнішня та внутрішня еміграція й пов’язані з цим коливання попиту на продукцію, ризики «прильотів» та багато інших складнощів – усе це потребує надлюдських зусиль від бізнесу. І коли в таких умовах підприємці продовжують розвивати бізнес, виконувати свої зобов’язання перед партнерами та піклуватися про споживачів – вони стають справжніми героями нашого часу.


 

Нещодавно на українському ринку макаронних виробів відбулася знакова подія. ТОВ «УКРМАСЛОТРЕЙД» придбало ТМ «Зодіак» разом із виробничими потужностями у Харківській області та оголосило про амбітні плани щодо подальшого розвитку.

Макаронні вироби ТМ «Зодіак» добре відомі споживачам не тільки Східного регіону, але й усієї України. Історія бренду розпочалася у далекому 1997 році з невеликого підприємства, що спеціалізувалося на переробці зерна.

Трохи згодом компанія переорієнтувалася на більш глибоку переробку пшениці, зосередившись на виробництві та реалізації макаронних виробів. Завдяки фокусу на найвищій якості продукції та надійним партнерам всього за декілька років «Зодіак» перетворився на бренд, добре знаний не тільки в Україні, але й за її межами.

На сьогоднішній день продукція ТМ «Зодіак» входить у п’ятірку найбільш відомих вітчизняних брендів макаронних виробів.

Секрет популярності даних макаронних виробів – у поєднанні італійської рецептури з високоякісною вітчизняною сировиною та інноваційними технологіями виробництва, а ще – у демократичній ціновій політиці.

Концепція ТМ «Зодіак» - пропонувати споживачам продукцію європейської якості за українськими цінами.

Досягти цієї мети допомагає мотивована команда професіоналів, новітні технології та сучасне обладнання на підприємстві.

Завод укомплектований європейською лінією з виробництва макаронних виробів Braibanti/Buhler (Італія-Швейцарія) потужністю 1800 кг на годину. У планах – придбання лінії з виробництва спагеті та фасування спецій.

Щомісяця компанія випускає понад 2000 тонн макаронних виробів, а згодом після встановлення сучасного борошномельного комплексу до асортименту фасованої продукції включать борошно. У перспективі компанія також буде пропонувати партнерам послуги із зберігання, очищення та сушіння збіжжя.

Виробник продукції ТМ «Зодіак» тримає високу планку якості, аби не підводити партнерів та не розчаровувати споживачів. Якісні показники зерна, що поступає на переробку, а також готової продукції та фасувальних матеріалів ретельно перевіряються у власній акредитованій виробничо-технічній лабораторії.

З 2011 р. на підприємстві діє Система управління безпекою харчових продуктів згідно з ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005).

Також завод був двічі сертифікований відповідно до вимог IFS (International Food Standard – Міжнародний стандарт на харчову продукцію). Даний документ розроблений представниками роздрібної торгівлі для контролю рівня якості постачальників та гарантування безпеки продукції.

Новий власник ТМ «Зодіак», ТОВ «УКРМАСЛОТРЕЙД», поставив амбітну мету – зробити свій бренд №1 серед українських макаронних виробів. Аби вдовольнити різноманітні смаки та вподобання споживачів, планується зосередитися на випуску 2 лінійок продукції.

Перша включатиме макаронні вироби із м’якої пшениці, причому одна частина продукції буде орієнтована на дорослих споживачів, а інша – на маленьких поціновувачів макаронів.

Друга лінійка вироблятиметься з твердих сортів пшениці – для прихильників більш здорового харчування.

Продукція ТМ «Зодіак» за понад 20 років свого існування стала взірцем високої якості, екологічності, надійності та стабільного розвитку. Бренду довіряють понад 500 постійних партнерів та тисячі споживачів у всіх куточках України. Клієнти «Зодіак» – це великі промислові підприємства, торгові мережі, дрібні ритейлери, центральні ті регіональні дистриб’ютори, заклади громадського харчування.

ТОВ «УКРМАСЛОТРЕЙД» запрошує до взаємовигідної співпраці фермерів, що можуть забезпечити безперебійні постачання якісної сировини, виробників пакувальних матеріалів, дистриб’юторів, які зацікавлені у гарантовано якісному продукті за конкурентними цінами.

Відбудуємо разом українську економіку!Контактна інформація:

тел. +38 093 632 78 06

e-mail: [email protected]

Реклама

Вхід