Мінекономіки озвучило умову відкликання позовів України до СОТ щодо експорту зерна

Джерело

АПК-Інформ

682

Україна відкличе свої позови до Світової організації торгівлі проти трьох країн Євросоюзу лише за умови, якщо отримає гарантії відсутності обмежень на експорт зерна в майбутньому. Про це 27 вересня в ефірі Національного телемарафону заявив заступник міністра економіки України Тарас Качка, повідомляє РБК-Україна.

«Для нас дуже важливо, щоб польська сторона та інші держави і Європейський союз гарантували нам, що такого роду обмежень у майбутньому не станеться... Тому, звичайно, тільки тоді, коли ми отримаємо гарантії, ми формально оголосимо на весь світ, що ця суперечка вичерпана. Думаю, це питання буде розглядатися останнім», - заявив Т. Качка.

Він також зазначив, що зараз важливо запустити механізм узгодження та верифікації українського експорту зерна, оскільки таку пропозицію вже фактично узгодили Євросоюз та держави-члени. Україна, за словами заступника міністра, вважає такий механізм прийнятним.

«Позови до СОТ, як ми бачимо з реакції партнерів, були цілком правильним кроком. Тому що він окреслив природу нашого обурення», - пояснив Т. Качка.

Реклама

Вхід