Розділи

Перші каравани УДП з європейським зерном готуються до розвантаження в Констанці

Джерело

АПК-Інформ

1484

Перші каравани ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» з європейським зерном готуються до розвантаження у румунському порті Констанца. Про це повідомив генеральний директор компанії Дмитро Москаленко на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив фахівець, пілотні рейси були складними, адже співпали із періодом мілководдя. Тим не менш навіть за таких умов новий логістичний маршрут виявився успішним.

Він також уточнив, що тривалість рейсів на Середній Дунай складає до місяця. Каравани забирають в Україні руду, доставляють у Смедерево (Сербія), розвантажуються, замиваються, піднімаються в Угорщину, де завантажують зерно і вирушають у зворотньому напрямі на Констанцу.

«Рентабельність рейсів нас цілком задовольняє. На відміну від «старого УДП» «новий УДП» працює напряму з власниками вантажу – одним з найбільших металургійних комбінатів Європи та великим міжнародним зернотрейдером. Крім того, протягом всього рейсу в онлайн-режимі контролюються витрати палива та дотримання рейсового завдання», - зазначив Д. Москаленко. Крім того він додав, що якщо каравани УДП зможуть працювати в режимі 24/7, це приблизно на тиждень скоротить час обертання каравану та збільшить рентабельність ще на 20%.

«Робота в режимі 24/7 вимагає наявності в екіпажі трьох судноводіїв з дипломами категорії «С». Попри хронічний дефіцит судноводіїв, на Дунаї такі команди в УДП вже сформовані», - написав Д. Москаленко.

Реклама