Розділи

ІМК та OneSoil підписали стратегічну угоду про R&D співпрацю

Джерело

АПК-Інформ

8337

IMК та швейцарська OneSoil підписали угоду про дослідження та розробки в галузі польової аналітики та цифрового сільського господарства і протягом наступних 5 років продовжуватимуть разом вдосконалювати застосування технології диференційного внесення ТМЦ (насіння, добрив, засобів захисту рослин тощо) на полях. Про це 27 вересня повідомили на офіційній сторінці компанії в мережі Facebook.

Зазначається, що ІМК та OneSoil співпрацюють у цьому напрямі з 2019 р. Загальна площа спільних польових досліджень OneSoil та IMК становила 4 тис. га у 2020 р., 19,6 тис. га у 2021 р. та понад 25 тис. га у 2022 р.

«Отримані завдяки цьому знання допомагають IMК оптимізовувати використання виробничих ресурсів, зокрема у 2022 р. завдяки диференційному внесенню компанія зекономила 200 тонн добрив на 4000 га, а OneSoil дозволили вдосконалити своє цифрове програмне забезпечення для точного землеробства та розширити технологію для Європи, Південної та Північної Америки та інших регіонів», - вказали в IMК.

Згідно з повідомленням, IMК з 2017 р. успішно впроваджує різноманітні елементи точного землеробства.

«Зокрема, з 2019 р. ми застосовуємо диференційний посів і внесення добрив – технологію, яка дозволяє економити насіння та добрива, знижувати виробничі витрати, підвищувати ефективність сільськогосподарського виробництва та зменшувати негативний вплив на довкілля. Це відповідає стратегічним цілям IMК щодо підвищення операційної ефективності та сталого розвитку компанії по відношенню до людей, землі та навколишнього середовища. OneSoil є нашим партнером з початку впровадження технології змінної норми внесення. Завдяки партнерству з OneSoil ми вже успішно реалізували пілотний проєкт на 20% земельного банку ІМК. За наступні 5 років співпраці з OneSoil ми плануємо збільшити площі для застосування технології змінної норми внесення щонайменше удвічі, оскільки, за попередніми оцінками, 45% полів ІМК придатні для цього», – відзначив Алекс Ліссітса, генеральний директор IMК.
Реклама