Розділи

Учасники міжнародної конференції VegOil Trade зможуть відвідати найбільший промисловий порт Європи – Роттердам

Джерело

АПК-Інформ

7710


Протягом міжнародної конференції «VegOil Trade», яка пройде 8-9 червня в Роттердамі, відбудеться екскурсія до найбільшого промислового порту Європи.

Порт Роттердам відіграє величезну роль у розвитку світового агробізнесу. Розташований на перетині торгових шляхів, він є північними воротами для агропродукції з обох Америк та Азії, а в останні роки і країн Причорноморського регіону. Також це місце перерозподілу товаропотоків до країн Європи.

Протяжність порту – понад 40 км, загальна площа – 12 500 га.

На території порту Роттердам розташовано 6 заводів з виробництва біодизеля, 5 – з рафінації олії, а також 17 терміналів для зберігання олійно-жирової продукції сумарною потужністю 1,2 млн тонн.

Обсяги перевалки вантажів через порт Роттердам динамічно збільшуються. Так, у 1 кварталі 2023 р. перевалка наливних вантажів збільшилася на 5,6% порівняно з аналогічним періодом 2022 р., досягнувши 54,3 млн тонн. Сегмент насипних та навалочних вантажів продемонстрував за перші 3 місяці п.р. зростання на 0,2%, до 17,9 млн тонн.

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць на екскурсію до порту Роттердам суворо обмежена, тому потрапити на неї можна буде лише за попереднім записом. Мова екскурсії – англійська.

З оновленою програмою міжнародної конференції «VegOil Trade» можна ознайомитися на сайті АПК-Інформ.

Хочете бути в курсі актуальної ситуації на ринку олійних у основних регіонах та першими дізнатися прогнози експертів, знайти нових партнерів та укласти вигідні контракти – приєднуйтесь до команди «VegOil Trade»!

Поспішайте зареєструватися для участі на сайті АПК-Інформ.

 

Реклама