Розділи

«НІБУЛОН» отримав чергові вагони-зерновози від USAID

Джерело

АПК-Інформ

4328

Компанія «НІБУЛОН» отримала ще 10 нових вагонів-хоперів від Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Це вже друга партія вагонів для компанії, повідомила 2 серпня її пресслужба.

«Загалом Проєкт USAID закупить для потреб «НІБУЛОНу» 50 сучасних вагонів-хоперів, кожен з яких може перевозити до 70 тонн зерна. Їх виготовили на Дослідно-механічному заводі «Карпати» (Львівська область)», - вказується в повідомленні.

Як прогнозується, нові вагони дозволять компенсувати додаткові логістичні витрати від блокування річкової інфраструктури. Вони вже використовуються на потужностях підприємства - одразу від виробника вагони попрямували на завантаження до найближчої до виробництва філії «Смотрич» поблизу Кам'янця-Подільського (Хмельницька обл.). Звідси вони відправляться до портів Дунайського регіону.

«У цілому для компенсації втраченої річкової логістики, яка в довоєнний час сягала 4,2 млн тонн зернових, «НІБУЛОН» має потребу в одному маршрутному потязі у складі з 50 вагонів на кожен із заблокованих річкових портів. З вагонами від Проєкту USAID підприємство матиме 212 вагонів, що становить близько половини від потреби», - додається в повідомленні.

Нагадаємо, що про отримання перших 50 вагонів-хоперів від USAID компанія повідомляла в середині липня.

Реклама