Розділи

«Кернел» планує залучити $60 млн через розміщення акцій

Джерело

АПК-Інформ

3683

Агрохолдинг «Кернел», ринкова капіталізація якого становить наразі майже $282 млн, повідомив про рішення розпочати розміщення акцій серед кваліфікованих інвесторів, які є акціонерами компанії, з метою залучення до $60 млн для задоволення вимог поточних переговорів із пулом кредиторів і потреб компанії в капіталі з урахуванням припинення зернової угоди 18 липня п.р. та завданих російськими ракетними ударами втрат. Про це йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Кількість акцій і ціна випуску будуть визначені в процесі формування книги заявок, організованому за правилами голландського аукціону, з урахуванням обмежень, що випливають зі статутного капіталу компанії», - вказується в повідомленні.

Як уточнюється, компанія має намір використовувати виручені від розміщення кошти переважно для скорочення заборгованості, як того вимагають її кредитори.

Згідно з проспектом, заявки приймають до вечора 28 серпня, до 31 серпня його учасники мають внести необхідний для купівлі акцій депозит, а розміщення закривають 4 вересня. При цьому в разі, якщо подана сума менше ніж $50 млн, рада директорів може скасувати розміщення.

Реклама