Розділи

Польща не скасує ембарго на імпорт зерна до досягнення спільного рішення з Україною

Джерело

АПК-Інформ

1661

Польща не скасує заборону на ввезення українського збіжжя на свій ринок до тих пір, поки не буде досягнуто спільного з Україною рішення з цього питання. Про це під час пресконференції у Варшаві 22 вересня заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус, повідомляє Укрінформ.

«Ми не скасуємо наше ембарго, якщо не виробимо безпечного та ефективного рішення, щоб були гарантовані інтереси польського фермера, а українське зерно не потрапляло до Польщі»,- підкреслив він.

Також Р. Телус підтвердив, що наступного тижня мають відбутися переговори з його українським колегою Миколою Сольським. При цьому міністр зазначив, що в телефонній розмові з українським міністром, яка відбулася напередодні, він закликав «провести переговори в добрій атмосфері, зокрема завдяки відкликанню Україною скарги проти Польщі в СОТ».

Р. Телус також назвав позитивним те, що Україна «почала говорити з Польщею напряму, а не через Єврокомісію», і запевнив, що Польща хоче допомогти з транзитом українського збіжжя через свою територію.

Реклама