Розділи

УДП запускає пілот з перевезень зерна до порту Констанца

Джерело

АПК-Інформ

941

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» запускає пілотний проєкт перевезень зерна з портів Нижнього Дунаю до румунського порту Констанца. Про це 22 вересня повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко на своїй сторінці у Facebook.  

«Як і анонсували, розпочинаємо довгострокову співпрацю з великим зернотрейдером світового рівня. Баржеві каравани пароплавства, які прямують у Сербію з українською рудою, на зворотному шляху почнуть перевозити зернові», - написав він.

Як уточнив Д. Москаленко, наразі після вивантаження залізорудної сировини в сербському порту Смедерево виконується замивка першого каравану. Після цього він стане під завантаження в угорському порту Чепель.

«Потім Констанца, Ізмаїл і знову Середній Дунай», - додав він.

Як підкреслив топ-менеджер, УДП розбудовує довгострокову бізнес-модель, яка в перспективі має зберегти вантажопотік і після відновлення повноцінної роботи портів Великої Одеси.

«Саме тому знаходимо стратегічних партнерів та відпрацьовуємо моделі роботи на Середньому Дунаї. Завдання – навіть на довгому плечі забезпечити високу рентабельність та швидкий оборот флоту», - резюмував він.

Реклама