Розділи

KSG Agro розпочав збирання соняшнику

Джерело

АПК-Інформ

3415

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, розпочали збиральну кампанію соняшнику на загальній площі майже 7,4 тис. га. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.

Як зазначається, станом на 22 вересня врожай олійної вже зібрано з 2,4 тис. га, з яких намолочено 6 тис. тонн насіння.

«За результатами збирання трохи більш ніж 32% посівних площ врожайність соняшнику склала 25 ц/га. Це гарний результат, адже, за попередніми розрахунками, ми прогнозували 23 ц/га. Такому результату сприяли як висока якість насіннєвого фонду, так і сприятливі погодні умови, що характеризувалися достатнім рівнем опадів у травні та червні», - зазначив керівник рослинницького дивізіону агрохолдингу Д. Ємельченко.

При цьому він додав, що цьогорічна збиральна кампанія буде розтягнута в часі, оскільки на площі майже в 1,5 тис. га було використоване насіння з пізнім строком визрівання. Повністю збирання соняшнику в KSG Agro планується  завершити до 15-20 жовтня.

«Паралельно зі збиральною кампанією соняшнику господарства холдингу здійснюють сівбу озимої пшениці. На даний момент з 4 тис. га засіяно 1,5 тис. га. Посівна кампанія тимчасово призупинена в зв’язку з сухістю ґрунту в очікуванні подальших опадів», - додали у пресслужбі.

Реклама