Розділи

Стали відомі попередні наслідки останнього ракетного удару по порту Одеси

Джерело

АПК-Інформ

1136

Унаслідок масованої повітряної атаки російським ракетами та дронами Одеси в ніч на 25 вересня, окрім будівлі морського вокзалу і готелю, було зруйновано підлоговий склад зберігання зерна, де зберігалося приблизно 40 тис. тонн зерна, і кілька суден, пришвартованих біля причалів морського вокзалу, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію одеського видання «Думская».

«Другий «Онікс» прилетів у портову інфраструктуру. Зруйнованим виявився підлоговий склад зберігання зерна, яке звідти завантажується в трюми суховантажів. На складі могло зберігатися до 40 тис. тонн продукції, але справа навіть не в ній - ушкодження могли торкнутися системи доставки зерна від складу до причалу разом із вантажними механізмами», - йдеться у повідомленні.

Відновити систему доставки зерна до причалу в короткі терміни буде складно, пише одеське видання і додає, що одеський порт поки що не зможе приймати балкери і відвантажувати продовольство.

Пошкоджень також зазнали кілька суден, пришвартованих біля причалів морського вокзалу. Зокрема, кілька іноземних буксирів приватної буксирної компанії, що перебувають у тайм-чартері. Ступінь пошкоджень з'ясовують, але збитки можуть становити сотні тисяч доларів.

За інформацією «Думской», на одному з причалів стояло торгове судно Comet, готове до виходу з порту. Балкер Comet завдовжки 113 м і водотоннажністю 10 тис. тонн перебував у порту від початку повномасштабного вторгнення. Ступінь його пошкоджень поки що не відомий.

Реклама