Розділи

Польща вивчає запропоновані механізми видачі ліцензій українським експортерам агропродукції

Джерело

АПК-Інформ

1016

Уряд Польщі наразі вивчає запропоновані Україною механізми видачі ліцензій українським експортерам агропродукції. Про це заявив міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Роберт Телус під час онлайн-зустрічі з міністром сільського господарства та продовольства України Миколою Сольським, повідомила 27 вересня пресслужба Мінагрополітики.  

«У польському уряді обговорюють це питання, зокрема, визначають, хто буде погоджувати чи не погоджувати видачу таких ліцензій», - зазначив Р. Телус.

Також Р. Телус звернув увагу на те, що Польща хотіла, щоб Україна відкликала скаргу, яку подала до Світової організації торгівлі щодо обмежень на експорт агропродукції в сусідні європейські країни.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості через тиждень обговорити результати розгляду питання запровадження процедури ліцензування.

Крім того, М. Сольський повідомив, що найближчими днями відбудеться тристороння зустріч міністрів сільського господарства України, Польщі та Литви щодо перенесення ветеринарного контролю на територію країни призначення експорту для покращення транзиту через Польщу.

«Міністр агрополітики України повідомив, що подібну процедуру необхідно погодити для транзиту польською територією агропродукції і до Німеччини. Він нагадав, що в серпні такий механізм контролю був погоджений Угорщиною та  Словаччиною», - додали в пресслужбі.
Реклама