Розділи

Кернел погодив перенесення виплат за усіма довоєнними кредитами

Джерело

АПК-Інформ

5023

Компанія Kernel Holding S.A. та її дочірні компанії отримали листи про відмову від зобов'язань, за всім кредитами, що були залучені у довоєнний період. Відповідне повідомлення компанія розмістила на Варшавській фондовій біржі.

Як уточнюється, отримані листи про відмову розповсюджуються на кредитні лінії ING PXF, Natixis PXF, ЄБРР, ЄІБ та двосторонні угоди з європейськими та українськими банківськими установами. Період дїї листів завершується 30 червня 2024 р. Сукупний заборгований залишок за кредитними угодами, які зараз підпадають під дію листів про відмову, становить $773 млн.

 «Відповідно до листів про відмову Група за згодою зі своїми кредиторами відстрочить будь-яке погашення основної суми протягом періоду дії та відмовиться від конкретних потенційних або фактичних дефолтів або подій дефолту через вторгнення Росії в Україну», - уточнюється у повідомленні.

Також у листах про відмову від зобов’язань зазначено декілька умов, висунутих кредиторами для Групи. Вони включають, зокрема, підтримку кошика капітальних витрат для забезпечення поточних операцій і здійснення передоплати готівкою серед інших умов. При цьому одну з умов, а саме, підтримку акціонерів шляхом нової ін’єкції капіталу, було виконано 1 вересня 2023 р.

«Крім того, документація про відмову дозволяє погашення довоєнних кредитних угод з мінімальною знижкою 25%. Один із кредиторів Групи вже дав згоду на повне погашення своєї позики за цією дисконтною ставкою 25%», - додається у повідомленні.

Реклама