Розділи

Урожайність кукурудзи в Групі АГРОТРЕЙД істотно перевищує заплановану

Джерело

АПК-Інформ

6406

Господарства Групи АГРОТРЕЙД у Сумській та Чернігівській областях наразі продовжують збирання кукурудзи, врожайність якої на 138% перевищує плановий показник. Про це 26 жовтня повідомила пресслужба компанії.

«Цьогорічні погодні умови виявилися сприятливими для кукурудзи, тому маємо досить високу врожайність. Фактично зараз вона становить 13-14 тонн зерна з 1 га. Нині закінчуємо зі жнивами на Сумщині і переходимо до основних наділів на Чернігівщині, де посіви ще кращі. Тому показники врожайності можуть зрости або принаймні залишаться на наявному рівні. Плануємо повністю впоратися зі збиранням до початку грудня. У полях нічого залишати не будемо, адже доцільність перевезення та продажу зерна кукурудзи зросла», – зазначив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Водночас компанія також завершує жнива соняшнику, які вже виконані на 94% площ. При цьому на деокупованих торік площах у Харківській області поблизу Новомиколаївки та Золочева, який потерпав від обстрілів, урожайність культури сягнула планових показників, попри те, що ці наділи перед посівною довелося очищувати від залишків боєприпасів. Збирання соняшнику планується завершити протягом найближчих двох тижнів, адже погодні умови поки що не дозволяють зробити це раніше.

«Нагадаємо, цьогоріч у компанії під кукурудзу виділили понад 8,3 тис. га на Чернігівщині та Сумщині, а соняшник – 13 тис. га на Харківщині, Чернігівщині та Сумщині», - додали в пресслужбі.

Реклама