Розділи

Залізничні відвантаження казахстанського зерна до країн Центральної Азії значно активізувалися

Джерело

АПК-Інформ

798

У середині листопада Казахстан значно збільшив залізничні перевезення зерна на експорт у бік країн Центральної Азії та Афганістану. Про це повідомляє тижневик "АПК-Інформ Азія" з посиланням на оперативні дані офіційної статистики.

Так, у період із 9 по 15 листопада ц.р. в Узбекистан було відвантажено 117,85 тис. тонн зернових вантажів, що майже в 10 разів перевищує показник за 2-8 листопада ц.р.

Також значно збільшилися відвантаження до Таджикистану – з 3,3 тис. тонн до 39,3 тис. тонн (зростання майже у 12 разів).

Перевезення зерна до Афганістану за цей період збільшилося в 5 разів - з 1,7 тис. тонн до 8,9 тис. тонн.

До Туркменістану залізницею було відправлено 8,8 тис. тонн казахстанських зернових вантажів (проти 3,2 тис. тонн тижнем раніше).

Водночас, відвантаження до Китаю дещо знизилося - з 10,2 тис. тонн за 2-8 листопада до 9,7 тис. тонн з 9 по 15 листопада.

Оперативна та перевірена інформація про експортні відвантаження, ціни на зернові та олійні, аналітика з актуальними балансами щодо основних сільгоспкультур та маса іншої корисної інформації доступна передплатникам щотижневого журналу «АПК-Інформ Азія»».

Реклама