Розділи

Build Pro Work – спонсор міжнародної конференції Asia Grains&Oils Conference: Results of 2023

Джерело

АПК-Інформ

3631

ТОВ "Build Pro Work" виступає спонсором міжнародної конференції  Asia Grains&Oils Conference: Results of 2023, яка відбудеться 5 грудня в Алмати.

Build Pro Work – компанія повного "проєктного циклу", яка спеціалізується на проєктуванні промислових об'єктів для сільського господарства та здійснює будівельно-монтажні роботи.

Керівник Build Pro Work Віктор Нестеров на конференції розповість про оптимізацію процесів приймання, зберігання та відвантаження макухи, шроту та зерна, а також про те, як можна заощадити на зберіганні, при цьому не втративши якість.

В. Нестеров має більш ніж 25-річний досвід роботи в галузі агроінжинірингу. Один із перших у СНД запустив лінію грануляції лушпиння, автоматизував роботу РВО, був першим, хто автоматизував приймання, зберігання та відвантаження олії з олієсховища, застосував м'які режими вологотеплової обробки ядра соняшнику, використав унікальні технології для економії електроенергії в олійно-жировій промисловості тощо. Також з ініціативи В. Нестерова на ОЕЗах в Україні було встановлено першу в СНД лінію з екстракції Myande.

Однією з конкурентних переваг компанії Build Pro Work під керівництвом В. Нестерова була розробка та реалізація у 2005 році на одному з українських олійних заводів технології отримання та подальшої переробки соняшникового ядра із вмістом лушпиння до 5%.

Технічні рішення, розроблені керівником Build Pro Work, реалізовані на таких підприємствах, як Полтавський ОЕЗ, Королівський Смак, Кіровоградолія, Вінницький ОЖК, Запорізький ОЖК, Оліяр, Пологівський ОЕЗ (Україна), ОЕЗ Чадир-Лунга, олійно-пресовий завод у Джурджулештах (Молдова) та багатьох інших.

Учасники Asia Grains&Oils Conference: Results of 2023 зможуть познайомитися з представниками ТОВ "Build Pro Work", дізнатися більше про їхні продукти та послуги, домовитися про взаємовигідну співпрацю.

З детальною програмою конференції можна ознайомитись на сайті АПК-Інформ.

Поспішайте зареєструватися для участі!

Реклама