Розділи

Запуск ринку землі для юридичних осіб необхідно відкласти до завершення воєнного стану в Україні - ВАР

Джерело

АПК-Інформ

2793

Запуск ринку землі для юридичних осіб необхідно відкласти до завершення воєнного стану в Україні. Таку позицію висловили учасники Всеукраїнської аграрної ради під час зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським, повідомила 15 червня пресслужба ВАР.

Як зазначається, учасники асоціації вважають, що в поточних умовах, коли країна перебуває в стані війни та щодня зазнає загроз з боку агресора, запуск ринку землі для юридичних осіб шкодить національним інтересам та може негативно вплинути на розвиток сільського господарства, зокрема малого і середнього агробізнесу.

«Українські аграрії сьогодні мають фінансові труднощі. Внаслідок воєнного конфлікту багато сільськогосподарських підприємств зазнали значних збитків. Руйнування і втрати спричинили фінансовий дефіцит, що ускладнює діяльність та розвиток агробізнесу. В таких умовах аграрії змушені працювати в збиток, намагаючись зберегти свої підприємства та забезпечити продовольчу безпеку країни», - наголосив очільник ВАР Андрій Дикун.

Разом з тим учасники ВАР категорично висловились проти продажу землі державної власності, наголосивши, що чинна заборона має продовжувати діяти на законодавчому рівні.

Реклама