Розділи

Фермерські господарства України зможуть отримувати допомогу на усі власні землі

Джерело

АПК-Інформ

3813

Новий функціонал, який запроваджений в Державному аграрному реєстрі (ДАР), дозволить українським фермерським господарствам (ФГ) отримувати допомогу на усі землі у власному складі, зокрема і ті, що належать громадянам - членам ФГ на праві власності або користування. Про це 18 липня повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

«У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник ФГ юридичної особи або ФОП - засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету ФГ земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства», - вказується у повідомленні.

Як зауважив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик, для категорії ФГ така функція була чи не найбільш очікуваною та затребуваною. З огляду на це, Мінагрополітики завдяки підтримці Світового банку та ЄС змогло побудувати та реалізувати цей унікальний інструмент у ДАР.

«За потреби заявка на приєднання земельних ділянок до кабінету ФГ/СФГ може редагуватись, а також може бути анульованою за згодою обох сторін. Однак, з моменту подання заявки на підтримку і до моменту завершення її розгляду, зміна статусу таких ділянок неможлива. До того ж одна ділянка може бути подана на підтримку в межах однієї програми лише один раз», - додали у міністерстві.

Реклама