Розділи

Уряд України відновив пілотний проєкт щодо внесення відомостей до Держземкадастру

Джерело

АПК-Інформ

3765

Кабінет Міністрів України постановою № 766 від 25 липня п.р. відновив реалізацію пілотного проєкту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

Постановою, зокрема, деталізується процедура подання документів для отримання доступу сертифікованим інженерам-землевпорядникам до Державного земельного кадастру.

Додатково запроваджується критерій до автоматизованого робочого місця сертифікованого інженера-землевпорядника як користувача Державного земельного кадастру, а саме наявність статичної ІР-адреси пристрою, з якого сертифікований інженер-землевпорядник здійснює повноваження.

«Враховуючи потреби у відкритості та доступності інформації про учасників пілотного проєкту, оперативного реагування на відповідні зміни, впроваджується перелік сертифікованих інженерів-землевпорядників, які в умовах воєнного стану здійснюють визначені повноваження, зокрема в межах адміністративно-територіальних одиниць, що не належать до територій, де ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих», - вказується в повідомленні.

Також впроваджується процедура реагування на випадки виявлення порушень вимог законодавства сертифікованими інженерами-землевпорядниками, включеними до переліку в межах пілотного проєкту.

«Постанова набирає чинності з дня опублікування і діє до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення або скасування, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 р.», - уточнили в пресслужбі.
Реклама