Розділи

Ф’ючерси кукурудзи на CBOT за підсумками тижня здорожчали

Джерело

АПК-Інформ

4566

За результатами торгів 17 листопада на біржі CBOT ф’ючерси на кукурудзу подешевшали на $2,9 за тонну до результату попереднього торгового дня, склавши $183,9 за тонну, на тлі прогнозів покращення погодних умов та опадів у посушливій частині Бразилії.

Несприятливі аномально посушливі погодні умови в частині Бразилії створювали невизначеність щодо посівних площ для основного в країні другого врожаю кукурудзи (сафрінья). До того ж посуха спричинила поточну затримку посівної сої в центрально-західній частині Бразилії, що змушує аграріїв відкладати початок посівної сафріньї. Однак очікувані дощі можуть поліпшити ситуацію.

Водночас у порівнянні з ціною кінця попереднього тижня котирування зросли практично на 1%, завдяки низьким темпам збирання врожаю кукурудзи в США та посівної в Аргентині.

Котирування американської пшениці за результатами тижня також знизились до $202,3 за тонну (-0,5% до ціни попереднього торгового дня; -4,3% - до ціни кінця минулого тижня), що наближається до мінімального показника за останні три роки. Очікувані сприятливі дощі в деяких частинах США та високі показники хорошого стану посівів (вищі середнього рівня останніх 5 років) чинили тиск на ціни. Крім того, зниженню котирувань сприяло продовження експорту Росією значних обсягів більш дешевої пшениці.

Реклама