Членство у Насіннєвій асоціації України отримала турецька компанія Мей Агро

Источник

АПК-Информ

3714

Насіннєва компанія Мей Агро Тохумсулук Санаї ве Тісарет А.С. (May Agro Tohumculuk Sanayi ve Ticaret A.S.) стала новим членом Насіннєвої асоціації України (НАУ). Відповідне рішення було одноголосно підтримано Правлінням асоціації у ході засідання 19 червня 2020 року

Мей Агро приєднується до НАУ на умовах асоційованого членства і стане вже 32 членом асоціації.

Мей Агро веде свою історію від 1978 року. Компанія, яка є одним із лідерів на ринку Туреччини, займається дослідженням, виробництвом та торгівлею насінням овочевих, польових, промислових та фуражних сільськогосподарських культур. Компанія проводить селекційну роботу щодо гібридів кукурудзи, соняшнику, бавовнику та квасолі. На території Туреччини у Мей Агро діють 2 насіннєвих заводи (в містах Бурса та Адана), а також ряд науко-селекційних центрів. Експорт продукції здійснюється до 40 країн світу.

В Україні Мей Агро представлена вже понад 7 років. Компанія працює через власного офіційного представника. В її активі є зареєстровані сорти кукурудзи та соняшнику (в тому числі гібрид кондитерського соняшнику).

Відповідно до домовленостей, офіційне набуття членства компанії в НАУ відбудеться зі стартом осіннього сезону у вересні 2020 року.

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу правління входять MAS Seeds (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна»), яка в особі її генерального директора Ромена Стефана Дестйо є головою на період липень 2019 – червень 2020, «Лімагрейн Україна», «Євраліс Семенс Україна», «Коссад-Восток», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента», «КВС-Україна». Засідання правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.

Реклама

Вход