Головний фактор стабільної врожайності української сої

Источник

АПК-Информ

6645

Повільно і впевнено соя стає все більш значущою культурою для сільського господарства України. За оцінками ІА «АПК-Інформ», посівні площі під олійною у поточному році склали 1,6 млн. га. Нагадаємо, що 10 років тому посівні площі під цією культурою в нашій країні були у 16 разів менше.

Основна причина зростання виробництва сої – експортний попит: українську сою купують країни ЄС, Північної Африки і Близького Сходу. Обсяги внутрішньої переробки олійної допоки не такі великі, але також намічається їхнє поступове збільшення. Втім головними викликами для вітчизняних виробників сої є нестабільна урожайність і високі витрати на виробництво. В даному матеріалі ми поговоримо про ключовий фактор врожайності – якісний посівний матеріал.

 

На сьогодні Україна входить до ТОП-10 світових виробників сої з посівних площ і є лідером у Європі за цим показником. Основними регіонами виробництва сої в Україні стали такі області, як: Полтавська, Хмельницька, Київська, Кіровоградська, Житомирська, Сумська. При цьому максимальною середня врожайність в 2018 році (за офіційними даними) була в Запорізькій (32 ц/га), а мінімальною – у Миколаївській (13,3 ц/га) областях. Саме врожайність є ключовим об'єктом уваги українських виробників сої, її нестабільність впливає як на фінансовий результат господарства, так і на подальші плани сівби даної культури.

Якщо говорити загалом по країні, останніми роками середня врожайність сої була не стійкою і коливалася в досить широкому діапазоні 13-25 ц/га, при цьому експерти оцінюють потенціал врожайності сої в Україні на рівні 35-48 ц/га. На думку Сюзани Григоренко, виконавчого директора Насіннєвої асоціації України, реалізація цього потенціалу – головний виклик як для фермерів, так і для постачальників МТР, особливо виробників і постачальників насіння. І питання зростання частки сертифікованого якісного насіння є головним.

Так, за даними щорічної насіннєвий панелі ІА «АПК-Інформ», частка сертифікованого насіння сої становить близько 75-82%, проте ряд експертів ринку вважають, що цей показник досягає 50-60%, особливо в сегменті середніх і дрібних господарств. Використовуючи власний, не сертифікований посівний матеріал, фермери знижують продуктивність і підвищують ризики виробництва сої. Відзначимо, що ринок постачальників насіння сої в Україні цілком насичений, і сільгоспвиробники мають великий вибір сертифікованого насіння для покупки.

За даними С.Григоренко, виконавчого директора Насіннєвої асоціації України, на українському ринку сьогодні представлено насіння іноземної селекції – від компаній з Франції, Канади, Німеччини, Австрії, Сербії, Аргентини, США. При цьому фермери не завжди поспішають купувати іноземне насіння, вважаючи за краще вітчизняне або вироблене у своєму господарстві. В структурі собівартості сої на вартість насіннєвого матеріалу на сьогодні припадає не більше 10%. Експерт зазначає, що врожайність сої у великих господарствах значно вища, ніж у дрібних, а це свідчить про те, що за рахунок якісного насіння та оптимізації агротехнологій можливе відчутне збільшення врожайності в цілому у країні.

Згідно з результатами щорічного опитування фермерів, проведеного ІА «АПК-Інформ» (N=850 фермерських господарств із усіх регіонів України), у 2018 році українські фермери вирощували переважно ранньостиглі і середньоранні сорти сої, при цьому частка скоростиглих сортів склала близько 28%. Найменшою популярністю користувалися середньостиглі сорти (5,5%).

 

За даними опитування, в ТОП-10 виробників сертифікованого насіння сої, використовуваних українськими фермерами, входять, зокрема, такі компанії-представники Насіннєвої асоціації України, як: Прогрейн (яка підсилює свою присутність на ринку), Заатбау, Євраліс, РАЖТ. Крім них в десятку також входить кілька інститутів-українських виробників насіння і т. ін.

Однак, крім якості насіння, для виробництва високого врожаю сої має велике значення, наскільки фермер дотримується сучасних агротехнологій. Зокрема, дуже важливо проведення протруювання насіння і його інокуляція. Саме масова інокуляція (а не тільки ГМ насіння) є одним з чинників високих якісних і кількісних характеристик врожаю сої в країнах Південної Америки.

Що стосується перспектив нового врожаю сої, то особливостями цього року для виробників сої стали затримка посівної кампанії і зниження площ сівби, викликані низкою факторів, – перш за все, новим ПДВ законом і зниженням цін на сою через торговельну війну між Китаєм і США.

За даними Укргідрометеоцентру, в червні у сої в залежності від термінів сівби тривали листоутворення і поява бічних пагонів, місцями в центральних областях відзначалося цвітіння. На окремих площах північних і західних областей спостерігалося пошкодження рослин с/г шкідниками і внаслідок надмірного використання добрив. Середня кількість рослин на 1 м2 склала від 40 до 90. Стан посівів був переважно хорошим. На поточний момент ІА «АПК-Інформ» прогнозує, що врожайність сої в Україні в цьому сезоні складе 25 ц/га, а виробництво – близько 4 млн. тонн. Подивимося, чи буде сприятливою погода для української сої поточного літа…

 

Світлана Синьковська

 

Реклама

Вход